www.car.cz
 

Michal Matějovský fandil kolegovi ze začátků Hamiltonovi
     15.11.2008 14:34 - tisková zpráva


S velkým napětím sledoval závěrečný díl seriálu F1 v brazilském Sao Paulu jezdec Michal Matějovský, který je fandou týmu Mc Laren. K tomuto týmu ho pojí osobní vazby z doby, kdy získával první jezdecké zkušenosti v zahraničí.

Jednak si mohl ve svých 10 letech vyzkoušet, jak se sedí v ostrém závodním voze, když tuto možnost dostal den před závodním víkendem F1 na německém okruhu Hockenheimring v roce 1998.

Další vazba je také z téhož roku. V té době jezdil Michal Matějovský společně s Lewisem Hemiltonem britský motokárový seriál ve stejném týmu ZIP kart.

"Lewisovi jsem úspěch v GP Brazílie moc přál. Palce jsem mu samozřejmě držel i v loňském roce, kdy mu titul o vlásek unikl, ale letos si ho opravdu zasloužil. Je to opravdu velký talent a už od motokár patřil ke špičce a moc mu gratuluji," řekl Michal Matějovský.

omega seamaster replica  

PR

CSMS


 
 
Fotogalerie:   Fotovzpomínka na Prahu 2007, foto Pavel Douša

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose