O nadcházejícím víkendu pojede tým MM Racing na okruh Oschersleben
     5.7.2007 18:42 - tisková zpráva

Závod FIA GT 2007 v Oscherslebenu

Nadcházející víkend ( 6.- 8.července ) míří tým MM Racing na okruh Oschersleben nedaleko Magdeburgu. Na této německé trati se uskuteční další závod FIA GT 2007. Po návratu z Monzy byla na voze Chevrolet Corvette Z06R GT3 provedena kompletní kontrola motoru a převodovky.

Na motoru byly opět vyměněny pístní kroužky, protože docházelo k nadměrné spotřebě oleje. ,,Snad už se nám konečně podařilo zajistit kvalitní kroužky, které vydrží extrémní zátěž při závodech. Motor byl šest hodin testován na brzdě. Žádná ztráta oleje se neprojevila“, řekl po testování vedoucí týmu Martin Matzke.

Závod na okruhu v Oscherslebenu  je zařazen do německého volného mistrovství  ADAC .

V tomto seriálu jede méně vozů než v evropském mistrovství, ale konkurence je zde také velká. Je přihlášeno zhruba 21 vozů kategorie GT3. Záznam závodů FIA GT  bude vysílat německá satelitní stanice DSF  v neděli 8.července od 19.30 hodin.

Fotogalerie:   Offroad trial ve Vřesinské strži u Ostravy