Solidní začátek Alpe Adria Cupu pro kralického Radka Rouse
     15.5.2008 09:12 - tisková zpráva

Ten si v závodě supersportů vyjel parádní druhé místo, když rychlejší byl pouze domácí závodník Valian s další yamahou. Třetí místo obsadil Slovinec Pintar. V závodě superstocků skončil za pár dní třicetiletý jezdec znojemského Klub racing teamu těsně pod stupni vítězů.

„První start byl kvůli pádu šesti motorem zrušen. V závodě jsem šel v jedné ze zatáček brzy na brzdy a musel jsem dotahovat náskok trojice jezdců na čele. To se mi podařilo kolo až před koncem, ale na útok už nebyl čas,“ popsal úvodní klání Alpe Adria Cupu v Rijece Radek Rous.

Další závod stejného seriálu se koná 24. a 25. května na maďarském okruhu Pannoniaring.