Úvod evropského šampionátu supersportů pro Radomila Rouse úspěšný
     18.6.2008 11:00 - tisková zpráva

Z Chorvatska čtvrté místo

Úvodní závod evropského šampionátu supersportů dopadl pro kralického motocyklového závodníka Radomila Rouse dobře. V silné konkurenci totiž obsadil v Chorvatsku čtvrté místo a dojel nejlépe z Čechů.

Třicetiletý Radek Rous dokázal na okruhu v chorvatské Rijece konkurovat těm nejlepším a do cíle dojel ve vedoucí skupince s ani ne vteřinovou ztrátou čtvrtý. Ještě vloni Rousův týmový kolega Michal Filla skončil pátý, další z Čechů Jiří Brož devátý a jihlavský Jiří Fejta dvanáctý.

Závod vyhrál Slovinec Pintar před Chorvatem Valjanem a Italem Spigariolem.

Další závod pojede závodník Klub racing týmu Znojmo Radek Rous za čtrnáct dní na Masarykově okruhu v Brně, kde se jede další podnik evropského poháru Alpe Adria Cup.