Chvojka testoval motor, Zuzku zase testoval Poulík.
     tisková zpráva

Rallysprinty v Pačejově a Blovicích

PAČEJOV 2004
Letošní Rallysprint v okolí Pačejova byl pro team Chvojka Motosport ve znamení testování poškozeného motoru, ale také velmi úspěšným vystoupením Zuzky Chvojkové, která společně s Petrem Poulíkem celkově vyhrála skupinu produkčních vozů. Milan Chvojka s Hankou Chvojkovou jeli se svým Fordem Escort RS Cosworth hlavně testovat poškozený motor. Auto bylo nastaveno na 70% výkonu a tak konečný výsledek, 6.místo v absolutní klasifikaci bylo v daných podmínkách maximum možného. Vzhledem k charakteru tratí, které Fordu vůbec nevyhovují svým vysokým rychlostním průměrem, bylo dosažené umístění hodnoceno kladně.
Velkou radost z podařené premiéry v produkčním voze měla samozřejmě Zuzka Chvojková, kterou požádal o spolupráci Petr Poulík a s konečným 1.místem v kategorii produkčních vozů byli oba velmi spokojeni.

BLOVICE 2004
Další soutěží v pořádí byla RallyŠou Bílovice, kde do závodu odstartoval Milan Chvojka s Jirkou Volfem na sedadle spolujezdce. Motor jejich Fordu byl po důkladné kontrole u renomovaného motoráře opět zpět ve voze a připraven podstoupit zatěžkávací zkoušku.

Milan již před samotným startem nebyl vůbec spokojen s výběrem tratí v okolí Blovic, protože svým charakterem nepřipomínaly vůbec rally, ale spíše letiště. Proto i výsledek odpovídal očekávání, rychlé a takřka netechnické tratě Fordu vůbec nevyhovují a porážka od produkčních vozů byla očekávána. Po soutěži byl Milan spokojen pouze s motorem, až na drobný problém s map senzorem fungoval dobře a tak byl splněn hlavní cíl účasti na této soutěži.

Všem fanouškům, kterých bylo v okolí tratí mnoho,  děkujeme za podporu a přejeme hodně pěkných zážitků při nadcházející Barum Rally.