Karel Abraham v Donington Parku hlavně poznával trať
     23.7.2005 09:42 - tisková zpráva

Motorky na trati

Motocykly patří na závodní okruh, ale ve zcela jiné pozici než v jaké je dnes potkal Karel Abraham.

Zamračená, ale krásně zelená Anglie a závodiště Donington Park se mladíčkovi z Brna zamlouvá. Možná by měl britské srdce motoristického sportu ještě radši, kdyby udržel svou pozici v první třicítce. Jenže pak musel zvolnit a jiní jezdci v zápětí zrychlili.

POZOR: SOUTĚŽ o vstupenky na motocyklovou GRAND PRIX ČR 2005

Karel Abraham: „Volný trénink jsem věnoval jako již tradičně poznávání záludností pro mne nového okruhu. Do kvalifikace jsem tak najel s tím, že jsem si ráno trošku osahal o co vlastně v Donington Parku půjde. Kvalifikace můžu říct byla celkově vydařená, kdyby ovšem nebylo smůly v jejím závěru.

Ve dvou místech byly na trati po pádu jiných jezdců neodklizené motocykly a já tak musel zvolnit. Do  posledního kola se mi již nepodařilo  dostat znova do tempa a zrychlit tak. Je to škoda, trať mi sedí  rozhodně by byl pohled na výsledkovou listinu uspokojivější, kdybych byl ve třetí a ne až ve čtvrté desítce. Ti co mne přeskočili, tak zkusím zítra přeskočit pro změnu já.“