Jiří Forman ve Vysokém Mýtě zajel svůj letošní nejlepší výsledek
     4.7.2006 20:23 - tisková zpráva

Ve Vysokém Mýtě se konal ve dnech 1. - 2. 7. 2006 další podnik Mistrovství ČR v závodech motokár na okruzích. Mladý Jiří Forman, který startuje v barvách INTERNET EXPRES Prima Teamu ve třídě KADET, zajížděl měřené jízdy na 7. místě.

Bodované jízdy byly už ale jiné. V prvních dvou dal o sobě vědět a skončil na 5. místě. Ve třetí bodované jízdě si dokonce skvělou jízdou vybojoval čtvrtou příčku, když dojel hned za vedoucí trojicí jezdců a získal tak 35 bodů do celkového hodnocení.

V polovině soutěže, po třech závodních víkendech, je v průběžném celkovém hodnocení na 6. místě se ziskem 91 bodů. Další závod se jede ve dnech 5. - 6. 8. na okruhu v Písku.

Fotogalerie:   Vzhůru Farinovou zatáčkou 2006 - sobota od Martina Folty