Ondřej Ježek doma v Brně první a zároveň druhý v rámci Alpe !!
     18.9.2006 22:10 - tisková zpráva

18. 09. 2006 – Motocyklový závodník Ondřej Ježek vybojoval na brněnském autodromu vítězství v závodě českého šampionátu třídy Superstock 600. V hodnocení jezdců Alpe Adria Championship byl na druhém místě.

Ondra Ježek se o uplynulém víkendu postavil na start posledního závodu šampionátu Alpe Adria, jehož nedílnou součástí je i Mezinárodní Mistrovství České republiky. Mladý závodník absolvoval v rámci Memoriálu Jaroslava Huleše závod třídy Superstock 600, ve kterém si dojel za vítězným Maďarem Talmacsim pro druhé místo, když byl nejrychlejším z jezdců vlastnící českou licenci.

Nyní čeká na Ondru Ježka krátká závodní přestávka, po které absolvuje poslední dva závody letošního Mistrovství Evropy Superstock 600. V italské Imole bude Ondra se svou Kawasaki ZX-6RR bojovat 1. října, ve francouzském Magny-Cours poté o týden později.

Ondra Ježek:
„Víkend pro mě nezačal příliš dobře. V páteční kvalifikaci jsem se potýkal s nastavením podvozku a se zajetým časem 2:14,2 jsem spokojený nebyl. Do sobotní kvalifikace se nám podařilo podvozek správně nastavit a zajel jsem třetí nejrychlejší čas. Start do závodu se mi podařil a do první zatáčky jsem vjížděl na vedoucí pozici.

Během prvního kola mě předjel Gergö Talmacsi a postupně se mi začal vzdalovat. V půlce závodu jsem ztrátu na něj začal stahovat. V posledním kole jsem s ním byl na kontakt, ale na útok mi už bohužel nezbyl čas. I tak jsem rád, že se mi podařilo potřetí zvítězit v českém mistrovství v této sezóně.“