Na ME v Mostě Patrik Vostárek získal krásné 3. místo a 16 bodů !
     10.7.2007 23:32 - tisková zpráva

Mistrovství Evropy SUPERSTOCK Most 8.7.2007

V pořadí již 3. závod Mistrovství Evropy se jel tento víkend na Autodromu v Mostě i za účasti dvou našich jezdců Intermoto Czech, když Patrik Vostárek se představil ve třídě SUPERSTOC 600 a Karel Pešek ve třídě 125 gp .

Patrik Vostárek zaznamenal další úspěch v letošní sezóně. Po velmi solidní kvalifikaci obsadil krásné 3. místo a získal 16 bodů, když se po vydařeném startu dokázal udržet celých pět kol na vedoucí pozici této už tak jezdecky i kvalitou
vyrovnané třídy Supestock 600.

Náš začínající juniorský jezdec Karel Pešek i přes poruchu na svém motocyklu, která ho postihla hned po startu v prvním kole, kdy musel zajet do boxu a nechat si opravit závadu na karburátoru, díky které bohužel ztratil 6 minut(tedy 3 kola), tak nakonec závod nevzdal a vybojoval 13. místo, které mu přineslo další tři body.