www.car.cz
 

Motokárista Patrik Hájek zakončil evropský šampionát na stupních vítězů
     3.9.2007 23:12 - tisková zpráva


Na specifické motokárové trati v Sarnu, blízko Neapole se o uplynulém víkendu jel závěrečný podnik Evropského šampionátu motokár kategorie KZ2. Loňský vítěz světového finále třídy ROK z Lonata Patrik Hájek zde vybojoval skvělé třetí místo.

 
Hájek na motokáře Birel poháněné motorem TM ze známé stáje JOKA dokázal velice rychle pochopit dosud neznámou trať, která je se svými sedmnácti sty metry nejdelších  v evropském klání. Dával o sobě vědět jak v kvalifikacích, tak i v jednotlivých rozjížďkách. V nedělním prvním závodě pak mezi čtyřiatřiceti jezdci vybojoval bronzový věnec a nechal za sebou i takové kapacity, jako je například letošní německý šampión Rick Dreezen! Ceny při vyhlášení předával jezdcům pilot F1 Vitantonio Liuzzi.
 
„Patrik jel dravě a vybojovaný úspěch hodnotím vysoko,“ řekl jezdcův trenér a šéf týmu Josef Kališ. „Letošní sezóna byla hlavně o sbírání mezinárodních zkušeností, ale celkově páté místo v německém šampionátu a bronz v závěrečném podniku Mistrovství Evropy dělají za rokem 2007 velice důstojnou tečku,“ dodal Kališ.
 
(3.9. 2007)
 

 
 
Fotogalerie:   Jezdci kyjovského ARC úspěšní na KWB ve Šternberku , foto týmu

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose