www.car.cz
 

Tomáš Mičánek se rozloučí s motokárou ve Vysokém Mýtě
     28.9.2007 06:49 - tisková zpráva


Loučení s motokárovými závody čeká tuto sobotu a neděli na Tomáše Mičánka v závěrečném díle letošního seriál Rokcupu, který se uskuteční ve Vysokém Mýtě.

Patnáctiletý Tomáš bude od příští sezony startovat v rámci mezinárodního mistrovství Německa DTM v seriálu závodů VW Polo Cup, když se ve dvoukolovém výběru dostal mezi patnáctku vyvolených.

    Přesto se chce s motokárovým Rokcupem nejmladší Mičánek rozloučit dobrým výsledkem. Na celkové umístění v popředí výsledkové listiny mu chybí potřebné množství bodů, neboť vzhledem ke studiu angličtiny v Londýně v průběhu roku startoval pouze ve dvou předcházejících závodech v Písku a v Sosnové.

V každém ze tří závodů Tomáš bodoval, má na svém kontě 39 bodů, což mu zajistilo v průběžné klasifikaci před finálovým závodem 15. místo. Další skok ve výsledkové listině ale bude těžký, neboť před ním čtrnáctý Mark Nikolajev má 17 bodů a na třináctého Tadeáše Šimečka ztrácí Tomáš 35 bodů.

   

JiPo


 
 
Fotogalerie:   ME Rallycross 2007 - Sosnová, foto Jara Šašinka

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose