www.car.cz
 

Dakar 2011 a Buggyra: Zdraví především!
     14.1.2011 10:43 - tisková zpráva


Zdraví především!

Na trati letošní Rally Dakar nadále zůstává motorkář Czech Dakar Teamu Jan Veselý a s ním i doprovodné vozidlo, jehož součástí byl člen Buggyry Robin Dolejš, vedení roudnického týmu stažení svého závodního inženýra ze závodu jednoznačně akceptuje.

"Je pravda, že naším prvotním cílem byl maximální zisk poznatků ze závodu. A zřejmě bychom účast Robina v dalším průběhu Dakaru prosadili. Vzhledem k okolnostem nás to ale ani nenapadlo," vysvětluje týmový manažer Buggyry Honza Kalivoda situaci vzniklou po těžké nehodě kamiónu Martina Kolomého.

Po ní skončil Dakar i pro Robina Dolejše, který jako jediný člen týmu Marka Spáčila komunikuje španělsky. "Vůbec jsme si nepřipustili variantu, že necháme Robina pokračovat v závodě s tím, že si to těžce zraněný navigátor Jarda Lamač nějak v nemocnici vyřeší sám. Kromě toho týmu v té chvílí šéfoval Marek Spáčil, s jehož rozhodnutím se plně ztotožňujeme. V životě existují důležitější věci, než dojet Dakar."

 

Buggyra


 
 
Fotogalerie:   Dakar 2011 a český tým KM Racing- průběh závodu

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose