Na ME na Hungaroringu vyhrál Kaláb. Hošek při premiéře slušně
     27.4.2005 12:11 - Pavel Jelínek

O právě uplynulém víkendu se na  maďarském okruhu Hungaroring konaly závody silničních motocyklů. Seriál Alpe Adria Cup se zde jel společně s mezinárodním mistrovstvím ČR 2005.

Ve třídě stopětadvacítek zazářil Igor kaláb, vítěz závodu. Skvělého výsledku dosáhl hned při svém premiérovém startu na silnicích také další brněnský jezdec Robin Hošek. Ten dosud úspěšně jezdil závody supermoto a letos přestoupil na silnici.

Hošek vyhrál juniorský závod a v závodě SAlpe Adria Cupu skončil v silné konkurenci na 12 místě. Navíc v závodě MMČR byl Robin započítán jako  čtvrtý nejrychlejší.

Zajímavostí je, že Robin Hošek je synem nedávno   nově zvoleného  náměstka  primátora města Brna Miroslava Hoška, který byl  před několika dny navíc  zvolen  předsedou brněnské ODS.

Fotogalerie:   Testy PORSCHE týmu Renauer Motorsport