www.car.cz
 

Televizní MotorTip 19 – okruhová Jarní cena Brno i Tatry a soutěž k DTM
     5.5.2005 19:24 - Pavel Jelínek


Televizní magazín MotorTip je jeden z mála motoristických magazínů na českých televizích, zabývajících se především tuzemským motoristickým sportem. Celostátní premiéra bude  ve čtvrtek 12. května 2005, diváci na Brněnsku a jihu Moravy (ale také na internetu) mohou pořad vidět  o týden  dříve. 

 

V  pořadu mohou diváci  vidět především Jarní cenu Brna 2005 na Masarykově okruhu , kde bylo k  vidění hned několik  Porsche 911 GT3, ale  také Dodge Viper a plejáda dalších vozů. V dalším příspěvku se opět vrátíme  na Autosalón Ženeva 2005 a nechybí ani  další rallye, tentokrát  víkendová slovenská Rallye Tatry 2005. Tečkou za pořadem je soutěž o vstupenky na  červnový závod DTM v Brně.

 

MotorTiP je zaměřený na novinky a aktuality v automobilové branži, informace z vybraných světových autosalonů i na občasné testy nových vozů, různé zajímavosti a pravidelně se věnuje především různým disciplínám motoristického sportu. Zejména MČR v rallye a sprintrallye, závodům automobilů i motocyklů na okruzích, do vrchu, trucktrialu, off road, motokrosu, superkrosu, autokrosu, supermotu , čtyřkolek , minibiků a podobně.

 

 

Novinkou je možnost  stažení pořadu na internetové stránce www.tvb1.cz.

Pokud budete mít se stažením problém, můžete se aktuální pořad ( tedy vždy poslední) pokusit zhlédnout  také na závěr živého vysílání metropolitní televize Brněnská jednička

( TVb1) zde: http://www.tvb1.cz/live.php 

 

 

Podrobnosti o vysílacích časech a místech (lokalitách) též na:

www.forcable.cz,

www.satplus.cz ,

www.motortip.cz

www.selfnet.cz,

www.selfservis.cz,

www.tvlyra.cz,

www.TVB1.cz

 

Pavel Jelínek

Tisková informace

V Brně 5. května 2005

p.jelinek@chello.cz

732 223456


 
 
Fotogalerie:   Jarní cena Brna 2005 od Milana Spurného

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose