www.car.cz
 

Soutěžácký Fabia Cup byl pro letošek zrušen !!
     16.3.2007 10:51 - tisková zpráva


Fabia Cup do 5. ročníku neodstartuje!

Promotér Škoda Fabia Rallye Cupu je nucen s politováním oznámit, že 5. ročník soutěže identických automobilů se v roce 2007 neuskuteční. Souhrn nepříznivých okolností, především přechod na nový typ fábie a její homologace a neochota vyhlašovatele poháru Škody Auto a.s. pokračovat ve Škoda Fabia Rallye Cupu se stávajícím typem vozů a s tím související nejistota a neprůhlednost seriálu směrem k partnerům, znemožnil promotérovi vypsat jubilejní ročník.

 
„Po čtyřech letech musím svoji pohárovou myšlenku definitivně pohřbít,“ prohlásil smutný promotér seriálu ing. Miroslav Levora z firmy Auto Power, „a to přesto, že v současnosti mám sedm posádek z České republiky i ze zahraničí, které čekají na pokyn a jsou připraveny v seriálu startovat. Stále věřím, že Škoda Auto a.s. přehodnotí svůj postoj k poháru ten bude v příštím roce se vozem Fabia II obnoven.
 
Čtyřleté účinkování poháru ukázalo, že Cup má v českém šampionátu v rallye své místo. V každém případě chci všem partnerům, posádkám i jejich týmům, mechanikům, pořadatelům a fanouškům, kteří se na předchozích čtyřech ročnících jakýmkoliv způsobem podíleli, upřímně a z celého srdce poděkovat,“ dodal ing. Miroslav Levora.

 
oficiální stránky FC: http://www.fabia-cup.cz

 
 
Fotogalerie:   Labská Trotina Rally 2006 od Petra Bači

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose