www.car.cz
 

Volné tréninky ve francouzském Nogaru se vydařily týmu Buggyra
     19.6.2009 23:11 - tisková zpráva


Volné tréninky pro Buggyru!

Volnými tréninky byl dnes ve francouzském Nogaru zahájen čtvrtý podnik Evropského poháru tahačů 2009. V obou kralovali jezdci na Buggyrách.

Poslední dva mistři starého kontinentu se podělili o vítězství v obou měřených trénincích a potvrdili tak zvěsti o výrazném pokrok, co se nastavení speciálů týče. "Mám Nogaro rád a jak jsem už řekl před odjezdem, rád bych tady konečně vyhrál," řekl David Vršecký. Markus Bösiger, který se na velmi těžkém technicky náročném okruhu radoval z vítězství dvakrát, si pochvaloval zlepšené fungování svého speciálu. "Měřený trénink není o bodech, ani o postavení na startu, přece jen má ovšem jistou vypovídající hodnotu," dodal.

Úvodní den prodlouženého závodního víkendu se naopak nevydařil dalším spolufavoritům. Albaceteho MAN trápilo turbodmychadlo, Johen Hahn pro změnu řešil problémy s diferenciálem.

 

Buggyra


 
 
Fotogalerie:   ME v trucktrialu 2009 v Ostravě, foto Pavel Pustějovský

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose