www.car.cz
 

Nürburgring 2005: Adam Lacko znovu osedlá Buggyru
     9.7.2005 11:15 - Pavel Jelínek


V Německu na okruhu u Nürburgringu již  hřmí  největší závodní stroje - trucky. Zřejmě nejsilnějším týmem zde bude právě česká  Buggyra. Do jejího třetího vozu zde  opět  usedne vloni trucker, ale letos už spíše především jezdec mnohem menších  vozů a účastník nově vypsaného MS cestovních vozů - Adam Lacko.

Podobně jako nedávno v Missanu pojede i při víkendovém závodu Evropského poháru tahačů na Nürburgringu, který  je považován za naprostý vrchol sezóny a truckerský svátek. Dvacetiletého pilota angažovala roudnická stáj na celkem tři podniky, jak známo, přičemž  tím třetím bude domácí závod v severočeském Mostě na začátku září.

Menším problémem bylo, že se Adam Lacko při prvním startu v italském Misanu musel podvolit týmové režii, ale obě strany  se rozpor snaží  vyřešit.

Pro Adama zůstávají v každém  případě letos tahače jen doplňkem. Tahače prý může jezdit  později až před důchodem, jak  na začátku sezóny poznamenal šéf týmu Standa Matějovský.


 
 
Fotogalerie:   Rally Bohemia 2005 od Pavla Kacerovského

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose