www.car.cz
 

Evropský víkendový autocross v Přerově ve fotografii
     23.8.2010 20:26 - Malý Antonín


Evropský autocross v Přerově.

V pořádném vedru se jel další závod ME v autocrossu a opět byl ve znamení ohromných bitev o mistrovské body. V čtyřlitrech exceloval Francouz Teddy Baudet a s rozdílem půl vteřiny prolétl vítězně cílem před Petrem Bartošem a tento souboj skutečně zvedl diváky okolo trati a ukázal autocross v nejlepším světle. Francouz má v současné době 13 bodů náskok před Bartošem, ale Petr v rozhovoru pro TV prohlásil, že má pořád možnost zabojovat o titul. Body tentokrát nebral Terry Calaghan a tak se mu dnes třetí Jarda Hošek přiblížil na rozdíl jednoho bodu.

V šestnástistovkách zvítězil Musil před Hanákem a Lagodnym a oba naši jezdci si tím upevnili vedoucí pozice i v Evropském žebříčku.

V divizi TAX udělal divákům radost Fejfar, když po hezké jízdě udržel za sebou pekelně rychlého Rusa Kvašnina a třetí místo zde patřilo Ladislavu Brožkovi. Ten rovněž aktuálně drží první místo v ME.

Tonda Malý

 

ROYAL OAK OFFSHORE RUBENS BARRICHELLO REPLICA

foto zde

ME v autokrosu v Přerově 2010 objektivem A. a P. Malých podruhé

ME v autokrosu v Přerově 2010 objektivem A. a P. Malých

Neprošlo jazykovou korekturou


 
 
Fotogalerie:   Buggyra ve Smolensku 2010, foto týmu

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose