www.car.cz
 

DAKAR 2009 má od samého začátku obrovskou popularitu.
     2.1.2009 23:27 - tisková zpráva


DAKAR 2009 - NEJSME MAĎAŘI

V době, kdy píšeme tuto tiskovou zprávu, probíhá slavnostní ceremoniál, při kterém všechny vozy projedou přes speciální "mediální startovní" rampu. Chybět samozřejmě nebudou ani naše vozy teamu OffroadSport.cz. Dnešní den byl totiž ve znamení velkého a povinného briefingu, který se konal v obrovské, velmi dobře připravené a nasvícené hale plné závodních teamů z celého světa. Všude kolem zní snad všechny světové jazyky a ředitel DAKARu 2009 má prostor pro shrnutí všech důležitých informací.

Z krátké zprávy od posádky Zapletal - Ouředníček citujeme:
"Dostali jsme roadbook na první etapu: čeká nás přejezd 195 km, poté RZ 371 km a dojezd 166 km. Pěkné zahřívací kolečko!!!
Pořadatelé asi chtějí co největší odpad hned na začátku. RZ má být velmi velmi rychlá a bohužel i prašná."

Nutno podotknout, že DAKAR 2009 má obrovskou popularitu. Dakarskou vesničku a její prezentaci již navštívilo přes 80.000 diváků. Národní televize neustále vysílá upoutávky na rally a živé přenosy. Celé město je doslova poseto billboardy a plakáty se značkou DAKAR 2009.

Startovní čas teamu OffroadSport.cz je zítra v 8.16 hod. (rallye čas je GMT-3h)
V týmu panuje pohodová nálada, jen Tomáš se přiznal, že cítí lehce svíravý pocit kolem žaludku.

Mnozí z fanoušků si všimli, že u jmenovek závodníků teamu OffroadSport.cz se objevila národnost ma'darská. Vysvětlení dorazilo dnes z tábora v Buenos Aires:
"Je to proto, že se většina závodů Cross-country rallye odehrává v Maďarsku. A také proto, abychom se mohli zúčastnit mistrovství Maďarska, musíme mít maďarské licence. Poprosili jsme pořadatele Dakaru o opravu, ale nejsme si jisti, že se podaří provést. Rozhodně však můžeme všechny uklidnit, českého občanství jsme se nevzdali! Jsme zkrátka stále MORAVÁCI!"

 

PR

http://www.offroadsport.cz 

www.minimedia.cz

minimedia


 
 
Fotogalerie:   TK Offroadsport.cz před odjezdem na Dakar 2009, foto Phen

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose