www.car.cz
 

Lopraisova TATRA zvolena nejhezčím truckem Dakaru 2009
     2.1.2009 23:29 - tisková zpráva


Alešova Tatra vítězí v anketě o Miss Dakar 2009
 
Dakar 2009 ještě neodstartoval, ale Alešův vůz má na svém kontě první vítězství. Byl zvolen nejhezčím truckem ve startovním poli.
O hlasování se postarali fanoušci na známém internetovém diskusním truck fóru, kde existuje samostatná diskusní místnost k tématu dakarské rallye. Alešova Tatra urvala vítězství v samotném závěru a nechala za sebou tovární Ginaf Wufa Van Ginkela a Liaz Martina Macíka. Pár čtenářů zůstalo zmateno ze zadání pro hlasování a snažilo se do čela dostat jedinou truckerku ve startovním poli, naši kamarádku Elisabete Jacinto, ale hlasování se týkalo výhradně vozidel.
"Tohle vítězství nás velmi těší a je příjemným rozptýlením při čekání na start rallye. Většina z nás navíc truck forum na internetu navštěvuje a názor čtenářů nás zajímá. O to víc jsme raději, že se jim design a barevná úprava vozidla líbí a jistě jsou potěšeni všichni, kdo se na jeho finální podobě podíleli. Úspěch je zavazující, vždyť tyhle protivníky chceme porážet za pár dní i na závodní trati," shrnul své dojmy Aleš Loprais.
Hlasování na truck foru můžete nalézt na adrese hlasování.
Dodejme, že na našem týmovém webu je aktualizována i sekce Vozidla, takže kdo se chce o Miss Dakar 2009 dozvědět něco více (třeba míry), může zamířit právě tam. 2. ledna se Miss Dakar předvede na hlavním bulváru argentinské metropole pod světoznámým obeliskem při slavnostním startu.
Další aktuality:

Fotogalerie (ikonka DTP odkazuje na obrázky v tiskovém rozlišení)

Loprais Tatra Team
Internetový obchod Loprais Shop

 

PR

www.loprais.cz


 
 
Fotogalerie:   Spáčilův MS racing na přejímkách Dakaru 09, foto týmu

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose