www.car.cz
 

Tento týden na tv obrazovkách Svět motorů a v pátek Rallye Magazín. I MotorTip
     9.3.2009 14:44 - tisková zpráva


Premiéry pořadů o motorismu

Společnost Mediasport ve spolupráci s Českou televizí pravidelně připravuje reportáže nejen z českých šampionátu v rally, autocrossu a rallycrossu, ale také z mistrovství světa v rally (WRC), šampionátu IRC, mistrovství Evropy v autocrossu a rallycrossu a dalších disciplín. Dovolujeme si tedy pozvat Vás ke sledování těchto pořadů:

Svět motorů – úterý 10.3. ve 20:00, ČT4 Sport

• medailon posádky Josef Peták – Alena Benešová
• medailon Zdeňka Čermáka
• ohlédnutí za sezónou 2008 supermoto
• reportáž z úvodního podniku WTCC v Brazílii

Rallye Magazín – pátek 13.3. v 19:55, ČT4 Sport

• reportáž z průběhu JWRC v rámci Irské rally
• reportáž z průběhu PWRC v rámci Norské rally
• reportáž z Rally Internacional de Curitiba (IRC)
• pohled do zákulisí Norské rally

TV-MotorTip

TV MOTORTIP : arenacross, rallyecross, české Saleeny i  Dakarák Josef Macháček a jeho plány6.3.2009 - Další letošní televizní motoristický magazín MotorTip ve své páteční premiéře i v reprízách v následujících dnech nabídne divákům několika televizních sítí několik příspěvků z řady různých disciplín. Pořad je možné vidět nejen na vybraných televizních stanicích, ale i kdykoliv na internetu.

 

Televizní MOTORTIP opět velmi pestrý: ode dneška přináší mnoho rozhovorů a zajímavostí20.2.2009 - Další letošní televizní motoristický magazín MotorTip má dnes v podvečer premiéru a také v následujících dnech nabídne divákům několika televizních sítí desítku příspěvků s mnoha rozhovory. Pořad je možné vidět nejen na vybraných televizních stanicích, ale i kdykoliv na internetu.

 První únorový MOTORTIP : Monte, Rondo i dvouhodinovka na motokárách atd

První únorový MOTORTIP : Monte, Rondo i dvouhodinovka na motokárách atd6.2.2009 - Další letošní televizní motoristický magazín MotorTip je připraven a od dnešního podvečera a v dalších dnech nabídne desítku příspěvků s řadou rozhovorů. Pořad je možné vidět nejen na vybraných televizních stanicích, ale i na internetu. Věnovat se bude Rallye Monte Carlo, dálkovým soutěžím, ale i třeba závodům na motokárách a halovému arenacrossu.

Šéfredaktor MotorTipu Pavel Jelínek získává již po SEDMÉ titul Motoristický novinář roku !!31.1.2009 - V případě Pavla Jelínka pak dojde k udělení tohoto titulu již po SEDMÉ za sebou. Poprvé jej získal v roce 2002.


 


 
 
Fotogalerie:   Norsko 2009 a tři naše posádky, foto Vladislav Maschl

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose