www.car.cz
 

TV MOTORMIX: truckerský Most, GT3 i trucktrial v Kunštátu
     8.9.2011 14:06 - Pavel Jelínek


V Motormixu na úvod září můžete vidět tradičně pestrou směsku příspěvků z různých disciplín. Tentokrát i hned několik vrcholů sezóny – truckerský na okruhu v Mostě, či závod v Kunštátu, který přinesl podle znalců nejlepší trucktrial za poslední dva roky. Vrcholem sezóny Slovakiaringu byl zase závod FIA GT3 a krátce zmiňujeme i Barum rallye.
 
Domácí závod evropského šampionátu trucků v Mostě dopadl pro oba české týmy velmi dobře a právě jemu patří první reportáž Motormixu. V další se vracíme ještě k nedávnému 24. hodinovému závodu v Le Mans, kde letos rozhodlo o vítězi necelých 14 sekund a kde se především letos stalo i několik opravdu velkých karambolů ( které nechybí na záběrech). Nejúspěšnější český Dakarák v kategorii osobních automobilů Mirek Zapletal s jeho BMW X3 zase vybojoval cennou bronzovou medaili ze světového poháru cross country rallye, tentokrát na Baja Hungaria. Na novém slovenském okruhu Slovakiaring se pak jel závod FIA GT3, doplněný o další slušně obsazené závody. Český trucktrial se v závěru srpna vrátil do Kunštátu nedaleko Boskovic a také zde byl k vidění atraktivní závod i řada dramatických situací. Krátce se na závěr věnujeme také vrcholu tuzemské rallye sezóny Barum Czech rallye, které kralovaly fabie S 2000, či pozvání na závěrečný podnik do Příbrami, ale také pozvání na finálový závod v autokrosu, který se podle nejnovějších informací pojede v Nové Pace,“ vypočítává obsah šéfredaktor MotorMIXu Pavel Jelínek.
 
Připomeňme ještě obsah předchozího dílu, který bude ještě dva týdny k vidění na internetu: Ve Vranově u Brna pokračoval motokrosový šampionát dalším závodem, který přilákal slušnou konkurenci i velký počet diváků. Středočeské Sedlčany hostily u nás premiérový Eurotrial, který se velmi vydařil a nabídl mnoho úžasných průjezdů nejlepších evropských posádek v této disciplíně. A mimochodem také celkový bronz pro český tým. O stejném víkendu se jel závod motokrosového MS v Lokti, kam jsme s kamerou také zavítali. Zmíníme také radostnou novinku, že motokrosař Martin Michek vybojoval po mnoha letech světovou motokrosovou medaili pro Česko. Vrchař David Komárek se zase stal předčasně absolutním vítězem Berg cupu 2011,“ upřesňuje Pavel Jelínek.
 
Odkaz na stažení aktuálního dílu pořadu je na známé adrese www.tvmotormix.cz. Stačí kliknout na tlačítko play nebo ulož jako přímo na titulní stránce webu. Motormix má tentokrát na internetu týdenní zpoždění a tak zatímco v různých kabelových televizích, kde je vysílán, měl premiéru právě před týdnem, na internetu premiéra následuje až od dnešního dne, neděle 17. července. Novinkou ovšem je zahájení spolupráce s projektem www.regionalnitelevize.cz, kde je pořad nyní rovněž k vidění, stejně jako množství reportáží s rozličnou tématikou a z různých regionů. Zároveň zde bude i možnost vyhledání starších dílů v archivu, což na stránkách Motormixu zatím nešlo.
 
MotorMIX je vysílán v lokálních televizních sítích, jako je KTV Hustopeče, východočeská TV OIK, KTV v Jeseníku, Fonka TV v Příbrami, či na severu Čech ve Štětí. V Čechách se dále konkrétně jedná o města Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Přívrat u České Třebové, Třebovice v Čechách, Jevíčko, Velké Opatovice, Pečky, Stochov, Bohuňovice, Rynholec a Ořech. Na Moravě je k vidění kromě Hustopečí také třeba v kabelovkách v Kloboukách u Brna, Troubkách či Bzenci. V jednání jsou i další lokality.
 
Na internetu jsou k dispozici vždy dva poslední díly. Kliknutím na obrazovku se pak obraz může zvětšit přes celý monitor počítače !! Pořad je možné si případně i velmi snadno a během pouze několika minut ( max 20ti ) uložit do počítače a pak pustit bez cukání, případně s možností posunování atd. Stačí kliknout pravou myší a uložit jako ….
 
Kontakt na redakci : Mobil : 732 223456    
Tisková informace pořadu MotorMIX 2011 září 01
V Brně 5. září 2011
 
            www.motormix.cz
 
 
Zájemci si případně mohou napsat o DVD s vybraným pořadem !!
 
Podrobnosti o lokalitách a TV stanicích, kde je pořad vysílán, též na:
http://www.oik.cz/ (TV OIK – Orlický infokanál atd),
http://www.ktjes.cz/ ( KTV Jeseník),
http://www.fonka.eu/ ( KTV Příbram)
atd
 
Poděkování patří také následujícím mediálním partnerům pořadu Motormix:
Faraon video www.faraonvideo.cz  a dalším !
 

 
 
Fotogalerie:   Truckerský Most 2011 - foto pořadatelů

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose