www.car.cz
 

TV MOTORMIX : Admont, strmý vrch Chýnov, Waldviertel, LMS do Brna, FMX, soutěž …
     17.11.2011 10:39 - Pavel Jelínek


Motormix nabízí opět směsku reportáží z rozličných motoristických disciplín. Od okruhů přes FMX až po rallye, včetně soutěže o vstupenky do Prahy na rallyesprint.
 
Poslední dva díly jsou k vidění tradičně na stránkách www.tvmotormix.cz a několik posledních dílů pak je navíc možné stahovat i na www.youtube.com.
 
Sezóna jednodenních sprintralle vyvrcholila ve Vsetině, kde byli korunováni mistři sprintů, přičemž ve stejném příspěvku zveme i do Sosnové na tradiční Setkání mistrů s velmi slušnou jezdeckou účastí. Podzimní cena Masarykova okruhu přilákala poměrně slušnou konkurenci ( i když jinak situace na českých okruzích není nijak růžová …) a o letošní úspěšné sezóně v tomto dílu hovoří Marek Fried a Robert Šenkýř. Nechyběli jsme ani na premiérové šestihodinovce na Slovakiaringu a naši kolegové přivezli krásné záběry také z rakouské Admont rallye. Na letišti v Praze Ruzyni zase začala výstava fotografií z Dakaru z dílny Petra Luska a aktuálně informujeme i o tom, že do Brna na Masarykův okruh dorazí příští rok premiérově atraktivní LMS. Zajímavé kousky předváděli také účastníci závodu do strmého vrchu v Chýnově. Rakouská Waldviertel rallye zakončila rakouskou sezónu a zmíníme také fakt, že v kauze tunelů Dobrovského v Brně došlo k dohodě s odpůrci této potřebné stavby, která tak konečně může být dokončena a zhruba za necelý rok začne sloužit motoristům. Před závěrem zveme fanoušky do Ostravy na MS ve freestyle motokrossu a na úplný závěr si s námi opět diváci mohou zasoutěžit o VIP vstupenky na prosincový Pražský rallyesprint,“ vypočítává tradičně pestrý obsah pořadu jeho šéfredaktor Pavel Jelínek
 

Odkaz na stažení aktuálního dílu pořadu je na známé adrese www.tvmotormix.cz. Stačí kliknout na tlačítko play (vlevo je aktuální díl) nebo „ulož jako“ přímo na titulní stránce webu.

MotorMIX je vysílán v lokálních televizních sítích, jako je KTV Hustopeče, východočeská TV OIK, KTV v Jeseníku, Fonka TV v Příbrami, či na severu Čech ve Štětí. V Čechách se dále konkrétně jedná o města Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Přívrat u České Třebové, Třebovice v Čechách, Jevíčko, Velké Opatovice, Pečky, Stochov, Bohuňovice, Rynholec a Ořech. Na Moravě je k vidění kromě Hustopečí také třeba v kabelovkách v Kloboukách u Brna, Troubkách či Bzenci. V jednání jsou i další lokality. Novinkou je nyní vysílání v Kopřivnici ve zdejší kabelové televizi.
 
Na stránkách pořadu jsou k dispozici vždy dva poslední díly. Kliknutím na obrazovku se pak obraz může zvětšit přes celý monitor počítače !! Pořad je možné si případně i velmi snadno a během pouze několika minut uložit do počítače a pak pustit bez cukání, případně s možností posunování atd. Stačí kliknout pravou myší a uložit jako ….
 
Dodejme, že kromě již zmíněné soutěže o vstupenky do „Prahy“ nyní na Motormixu probíhá také soutěž o vstupenky na víkendové Setkání mistrů v Sosnové !!
 
 
Kontakt na redakci : Mobil : 732 223456    
Tisková informace pořadu MotorMIX 2011 listopad 02
V Brně 14. listopadu 2011
 
            www.motormix.cz

 
 
Fotogalerie:   Rallye Waldviertel 2011, foto Pavel Douša

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose