www.car.cz
 

Šestice posledních MOTORMIXů čeká na internetu a zve diváky
     18.5.2012 22:56 - Pavel Jelínek


Motoristický televizní magazín Motormix nabízí od úvodu letošního roku nikoliv dva, ale hned šest posledních dílů na oficiálních  internetových stránkách pořadu www.tvmotormix.cz nebo také www.motormix.cz. V každém z těchto dílů je tradičně několik různých reportáží, obvykle z různých akcí a z různých motoristických disciplín.

„V posledních dílech je možné vidět mimo jiné Baja Italia, která se letos opět ponořila i do atraktivních a vyhlášených brodů, či úvodní letošní trucktrial na dřívějším tankodromu v Milovicích nebo start autokrosové sezóny v Humpolci. Dále pak Valaškou rallye, Rallye Vrchovina, či Lužickou rallye. Nechyběl ani závod Freestyle nebo Motosalon v Brně, Dále Brněnský Drak, který odstartoval novou vrchařskou sezónu, či rakouský Rechberg, závod ME do vrchu. Neméně atraktivní byla i reportáž ze závodů ledové ploché dráhy, či z motoskieringu, autoskieringu nebo také ze závodů sněhových skůtrů. Motormix přinesl také novinky k právě  odstartovanému evropskému šampionátu trucků i řadu dalších reportáží,“ naznačuje a zve tradiční i nové diváky šéfredaktor pořadu Pavel Jelínek.

 

Odkazy na stažení posledních dílů pořadu ZDE:

 

www.motormix.cz/video/motormix_duben03.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_duben02.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_duben01.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_brezen02.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_brezen01.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_unor02.wmv

atd

 

Stačí kliknout na tlačítko play nebo „ulož jako“. MotorMIX je jinak také vysílán v lokálních a regionálních televizích v různých městech celé republiky.

Brzy se pak na stejném místě v sousedství posledních dílů objeví nejnovější květnový díl.

 

 

 

Kontakt na redakci : Mobil : 732 223456    

Tisková informace pořadu MotorMIX 2012 květen

V Brně 15. května 2012

 

Email : tvmotormix@seznam.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   , pavel@motormix.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Web:   www.tvmotormix.cz   

            www.motormix.cz


 
 
Fotogalerie:   Martin Matzke na Zandwoortu 2012

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose