www.car.cz
 

Audi má v Ostravě nový unikátní prodejní Terminal
     24.9.2008 11:52 - tisková zpráva


Audi má v Ostravě nový unikátní Terminal

·        Nový prodejní prostor podle ojedinělého architektonického návrhu

 

Společnost Auto Heller, jediný severomoravský autorizovaný prodejce vozů značky Audi, v závěru minulého týdne v Ostravě otevřel unikátní autosalon Audi Terminal, první svého druhu nejen v České republice, ale i ve východní Evropě. Nový Terminal je postaven podle nejnovějšího konceptu značky Audi a splňuje nejpřísnější kritéria na nový design a funkčnost showroomů Audi.

 

Na ploše 508 m2 prodejní plochy s prostorem pro expozici dvanácti vozů nabízí nový Terminal prvotřídní služby, ale i zážitek z architektury. V příjemném prostředí nového showroomu se návštěvníci seznámí s širokou nabídkou modelů automobilky Audi. Zákazník zde najde vše v jasně rozčleněných úsecích – zákaznickou zónu, prostor pro prezentaci vozů, Audi Collection Shop, servis, lounge i kafeterii – vše doplňují designové prvky Audi. Dynamika, asymetrie a transparentnost jsou základními designérskými záměry architektury Audi.

 

Autosalon Audi postavený podle nového konceptu nabízí zákazníkovi moderní a jedinečné prostředí a velkorysé rozměry. Důležitou roli při tom hrají digitální média a mimořádný rozsah informačního vybavení. Koncept tak poskytuje ideální základ pro prodej vozů Audi, odpovídající prémiovému charakteru značky.  Audi Terminal je viditelným důkazem vysoké kvality a standardu Audi.

Špičkově vybavené servisní zázemí Auto Heller poskytuje vozům svých klientů záruční i pozáruční servis nejvyšší kvality, na dobu opravy pak náhradní  vůz. Nabízí také pojištění vozů přímo v autosalonu, vyřízení RZ, vyřízení pojistných událostí přímo v areálu společnosti, zajistí STK včetně emisních měření.

 

Auto Heller bude vycházet svým zákazníkům vstříc i provozní dobou, která je ve všední dny od 7:00 do 18:00 hodin, v sobotu pak od 8:00 do 12:00 hodin.

 

 

Tiskové informace, ceníky a technická data v elektronické podobě najdete na www.audi.cz,

 

 

 

Audi je celosvětově uznávaným konstruktérem a výrobcem automobilů prestižní třídy. Prodeje Audi už dvanáct let nepřetržitě rostou, v roce 2007 automobilka Audi prodala 964 151 vozů, což představuje meziroční nárůst o 6,5 % oproti předcházejícímu roku.

 

Prodeje automobilů Audi na tuzemském trhu rostou už 13 let po sobě – vloni se pro vozy Audi  v ČR rozhodlo 3340 zákazníků, což oproti 2804 vozům prodaným v roce 2006 představuje nárůst 19,1 %. Audi je tak opět nejúspěšnější prémiovou značkou na českém trhu.

 

PR


 
 
Fotogalerie:   Nové Audi A6

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose