www.car.cz
 

Fin Jani Paasonen se chystá na víkendovou sněhovou Šumavu.
     31.1.2007 19:54 - tisková zpráva


Na Šumavě nebude chybět ani Jani Paasonen!

 

Druhý podnik našeho domácího šampionátu, Mogul Šumava Rallye Klatovy, je za dveřmi a je jisté, že zde bude velmi nabitá konkurence. Tu rozhodně posílí i finský pilot Jani Paasonen, nový člen Global Assistance Mediasport teamu.

Bývalý tovární jezdec Mitsubishi a naší škodovky usedne do sedmé evoluce Mitsubishi Lancer, kterou mu pro tuto soutěž zapůjčil Václav Arazim. Jani doufal a moc věřil tomu, že na Šumavě bude sněhový povrch, což by ho, jako „čistokrevného seveřana“ pochopitelně stavělo do role jednoho z favoritů a zároveň by to zcela určitě smazalo handycap v podobě starší evoluce Lanceru.

Už při pohledu z okna je však nadmíru pravděpodobné, že se sněhem to v šumavské soutěži bude špatné a tak se Jani Paasonen bude o víkendu snažit o jediné. Tím bude dokončení rally na některé z bodovaných příček, neboť už na Jänner rally tento pilot absentoval a protože má v plánu celý letošní mistrák, musí myslet na body.

Každopádně ale od tohoto finského showmana mohou diváci opět čekat dravý a rozevlátý styl jízdy, který v současnosti s vozy třídy N4 není příliš praktikován.

 

PR


 
 
Fotogalerie:   Winter Trial ve Šternberku fotili Pavel a Tonda Malí

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose