www.car.cz
 

Kdo všechno může startovat na Rally Vysočina…
     1.3.2007 06:09 - tisková zpráva


Vzhledem k letošnímu uspořádání šampionátů ještě před uzávěrkou přihlášek uvádíme souhrn vozů, které mohou v Rally Vysočina 2007 startovat.

Jako účastníci Mio MČR mohou startovat všechny posádky, které nevlastní prioritu ASN a vlastní vozy současných tříd A, N a S což jsou vozy s prošlou homologací a vozy třídy A8. Tyto posádky budou bojovat o ceny a poháry v čele s putovním pohárem hejtmana Kraje Vysočina Miloše Vystrčila. Současně s tím budou jejich výsledky započítány do klasifikace Mio MČR.

Další soutěží  v Rally Vysočina je volný podnik Zóny Střední Evropy resp.  Pohár senátora V. Jonáše. Do tohoto poháru mohou být započítány všechny současné vozy startující  v soutěži.  Do výsledků budou tedy započítáni jezdci vlastnící prioritu ASN, zahraniční jezdci a všichni jezdci MČR.  Absolutním vítězem Rally Vysočina bude vyhlášena posádka právě z této skupiny přihlášených a současně s tím budou na cílové rampě odměněni jezdci a spolujezdci, kteří dojedou na 1 – 6 místě absolutně.

Samostatnou kapitolou je pak K4 pohár České republiky v rally. Zde mohou startovat posádky podle propozic poháru. Vítězná posádka obdrží pohár starosty obce Okříšky Josefa Kuly. V této soutěži pak mohou startovat i posádky s historickými vozy a proto věříme, že Rally Vysočina využijí právě historici pro rozjetí a otestování vozů před svým vlastním šampionátem.

Na cílové rampě a následně na vyhlášení výsledků v Heralticích pak všechny posádky obdrží celkem téměř 200 pohárů a zajímavé věcné ceny od našich partnerů, již téměř standartně audiotechniku od fy Pioneer a dále od našeho hlavního partnera fy Schneider Bohemia.

            Věříme, že na startu budeme moci přivítat zajímavé posádky v početném množství a následně se s těmi šťastnějšími setkat i na vyhlášení výsledků. Na již tradiční raut v Heralticích jsou samozřejmě zváni všichni účastníci soutěže.

 

Tisk RV


 
 
Fotogalerie:   Podruhé Offroadmarathon Podbořany 2005 od M.Jenčíka

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose