www.car.cz
 

Rally Tišnov od roku 2006 v barvách nového hlavního sponzora
     12.1.2006 23:06 - tisková zpráva


Útulné prostředí vyhlášeného Hostince u Vlachů v Tišnově – Jamném se stalo místem, kde se ve středu 11. ledna 2006 setkali představitelé Hanáckého rally klubu Vyškov a Autoklubu Tišnov s panem Eddy Schlagerem, majitelem firmy Eurostroj Schlager. Kromě běžných záležitostí, jakými jsou projednání dosavadního vývoje přípravy trati rally a řešení s tím spojených problémů, bylo tentokrát na programu uzavření smlouvy o spolupráci při organizování této rally, a to s platností nejen pro letošní rok.

 

            Příznivcům automobilových soutěží není asi třeba Eddyho Schlagera představovat, i když jeho největší úspěchy coby aktivního jezdce nejsou spojeny s naší zemí a nejsou u nás příliš známy. Podstatné je, že tímto sportem stále žije. Kromě plánovaných startů v rámci nového šampionátu Rally super série projevil zájem podílet se aktivně i na organizaci tišnovské rally, kterou její pořadatelé pro letošní rok přihlásili kromě Mistrovství ČR i do FIA zóny střední Evropa a snaží se tak vytvořit podmínky pro zpestření startovního pole účastí rakouských posádek. Právě tady se rýsuje široký prostor pro navázanou spolupráci.

 

            Představitelé Hanáckého rally klubu považují za velmi důležité v této souvislosti ocenit dosavadní spolupráci s loňským hlavním sponzorem tišnovské rally – firmou Autonova Brno. Není tajemstvím, že významně pomohla v době, kdy byl rozvázán partnerský vztah  s BVV, a toho si vyškovští pořadatelé velmi váží.

 

Neexistuje nic, co by bránilo v pokračování dosavadní úspěšné spolupráce i do budoucna. Hlavním partnerem se ale po předchozí dohodě všech stran stává firma Eurostroj Schlager, což se mimo jiné projeví ve změně názvu soutěže na EUROSTROJ RALLY TIŠNOV a tím i ve změně oficiálního loga rally. Všechno ostatní, to znamená vše podstatné jak pro posádky, tak i pro diváky, zůstává oproti loňskému ročníku v podstatě nezměněno.

 

           

 

Tisková informace Hanáckého rally klubu Vyškov

Jan Olejníček, místopředseda klubu                  


 
 
Fotogalerie:   Rosice 2005 od Jirky Dokulila

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose