www.car.cz
 

Červencová XXVI. RALLY AGROPA se blíží. Letos bez výběrčích
     tisková zpráva


       XXVI. RALLY  AGROPA 2004                 Olšany, 23. - 24. července 2004

     Do závěrečné podoby se dostávají jednání ohledně reklamních partnerů XXVI. RALLY AGROPA, která se pojede 24. července 2004 v Olšanech. Tradičně se na přípravě rally podílí firma Agropa a.s. Olšany. Pokračuje také dlouholetá spolupráce se společností Autospol Plus s.r.o.Horažďovice. Novým partnerem rally je firma Edikt a.s.  Tuto informaci poskytli zástupci pořadatele z Automotoklubu Pačejov v  AČR předsedovi organizačního výboru XXVI. RALLY AGROPA Ing. Jiřímu Kyliánovi a dalším jeho členům. Výbor zahájil svoji činnost v čele s poslanci Parlamentu ČR  Ing. Jiřím Papežem a Jiřím Bílým. Členové byli informováni o konečné podobě trati a o novinkách připravovaných pro letošní ročník rally, kterých nebude málo.
   
 Nejzásadnější změnou bude umístění servisní zóny. Ideální prostory na lnářském letišti už pořadatelé nemohou využívat, a tak museli hledat náhradní řešení. Díky pochopení MěÚ Horažďovice a ČD a.s. se pro tento účel podařilo zajistit prostor u horažďovického nádraží. Obyvatelé Horažďovic tak budou mít jedinečnou příležitost zhlédnout soutěžní vozy přímo v centru města.
 
     Další novinkou bude zařazení dvou zcela nových rychlostních zkoušek. Start jedné z nich bude přímo v Pačejově nádraží  a diváci se mohou těšit zejména na atraktivní průjezd obcí Třebomyslice. Druhá zkouška se pojede v okolí Nezamyslic, kde je pro diváky připravena řada atraktivních pasáží. Díky těmto úpravám, dostala trať rally velmi kompaktní podobu. Vše se odehraje na území okresu Klatovy a nejvzdálenější místo od centra rally je v okruhu 20 km. Soutěžním posádkám i divákům odpadnou dlouhé přejezdy. Po loňském úspěchu se pořadatelé opět přiklonili k variantě s větším počtem krátkých zkoušek. Letos se jich pojede jedenáct a vedle dvou zmíněných nových úseků to budou osvědčené testy přes Háj, Slatinu a Strážovice. Každá zkouška však doznala několika drobných změn.
 
      Pozitivní zprávou pro diváky je skutečnost, že pořadatelé letos upustili od vybírání vstupného na RZ. To však nebude mít žádný vliv na kvalitu a zabezpečení diváckých míst. V každém z nich bude k dispozici občerstvení a nebudou chybět ani dopravní informace k těmto místům. Předkrmem pro nedočkavé diváky bude tradiční předstartovní show na horažďovickém náměstí, která je naplánována na páteční odpoledne.
 
      Další podrobnější informace k trati XXVI. RALLY AGROPA budeme průběžně přinášet pomocí tiskových zpráv a na oficiální stránce rally www.volny.cz/agropa a www.autosport.cz.
 
Tiskové středisko                                                 Pavel Štípek Ing.
Tomáš Cihlář                                                       tajemník RALLY AGROPA
Jana Cihlářová Ing.
Pačejov nádraží čp. 170
341 01  Horažďovice
 

 
© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose