www.car.cz
 

Vracení vstupenek na tragický PRAŽSKÝ RALLYSPRINT 2008 zahájeno !
     11.12.2008 14:03 - Pavel Jelínek


Vstupenky na PRAŽSKÝ RALLYSPRINT 2008 se dají vracet ještě týden

XIV. TIPCARS PRAŽSKÝ RALLYSPRINT 2008 skončil tragickou nehodou, po níž jeden divák přes okamžitý zásah záchranářů zemřel na místě, druhý po převozu do nemocnice a náročné operaci. Soutěž byla ukončena a diváci mají nyní ještě týden na případné vrácení vstupného.

Po tragické nehodě byl letošní XIV. TIPCARS PRAŽSKÝ RALLYSPRINT 2008 rozhodnutím ředitele okamžitě po nehodě a oznámení jejich tragických následků zrušen a další připravené zkoušky už se nejely. Na četné dotazy diváků akce upřesňujeme, že právě dnes bylo zahájeno vracení vstupenek na sobotní program.

Pořadatel vyjadřuje velkou lítost nad tragickými okolnostmi, které vedly k předčasnému ukončení závodu. Sobotní vstupné se bude vracet na ředitelství soutěže - ROŠICKÉHO STADION, Praha – Strahov,VCHOD A1, a to KAŽDÝ DEN OD STŘEDY 11.12.2008 DO STŘEDY 17.12.2008. Konkrétně každé odpoledne - VŽDY MEZI 12 A 16 HODINOU.

Podmínkou je předložení platné vstupenky pouze na sobotu 8.12.2008.
Kontaktní osoba: pan Petr Mihule

Případné další dotazy adresujte na info@prazskyrallysprint.cz  

Šéf organizačního výboru Petr Mihule zároveň vyjádřil soustrast pozůstalým a mimo jiné dodal: „Je to velice smutná událost. Ostatní přísluší policii, která záležitost vyšetřuje. Jako pořadatelé jsme přesvědčeni, že jsme nic nezanedbali.“ Nehodu nadále šetří patřičné orgány. Z existující fotodokumentace pak je zřejmé, že místo bylo zapáskováno před nehodou a tedy označeno jako zakázané a nebezpečné.Krátký sestřih z akce je k vidění v pořadu Svět motorů, včetně možnosti stažení na internetu.

V pátek v podvečer bude mít premiéru zhruba šestiminutová reportáž v pořadu Motortip, který byl mediálním partnerem akce, vysílaném na různých zejména kabelových televizích, ale rovněž také na internetu.

Zájemci o letošní bezpečnostní novinku české rallyové scény, úzce související i právě s nehodami, se pak rovněž v pátek pět minut před osmou hodinou večerní mohou na program ČT4 Sport v Rallye magazínu dozvědět řadu zajímavostí o sledovacím systému ONI. (více zde)Oficiální stránky akce : www.prazskyrallysprint.cz  
Tisková informace XIV. TIPCARS PRAŽSKÝ RALLYSPRINT 2008 11


Pavel Jelínek, media servis
TV MotorTip
Tiskový mluvčí akce
11. prosince 2008


 
 
Fotogalerie:   Havárie Kuzaje v Praze 2008, foto KK

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose