www.car.cz
 

Zloději v Nadaci, pořádající sbírku Dítě. Pokračuje o víkendu na Pražském sprintu
     4.12.2009 18:31 - tisková zpráva


Jiří Volf – pomozte nadaci VDV, zloději se již nezastaví před ničím!

tisková zpráva teamu Jiřího Volfa

Jak jsme již před několika dny informovali sešel se Jiří Volf tento čtvrtek před Pražským rally sprintem s příjemci darů sbírky Dítě 2009. Během setkaní, které se neslo ve velmi příjemné atmosféře jsme se dozvěděli o velmi nepříjemné informaci. Nadaci asi před 14 dny vykradli! Podrobnosti nám přinese Jirka.

„Je to neuvěřitelné, ale zloději se asi už nezastaví před ničím. Výbor Dobré Vůle nadace Olgy Havlové se stal objetí krádeže, kdy byl zničen interiér nadace, ale hlavně odcizena statisícová hotovost. Právě v předvánočním čase mnoho dárců věnuje nadaci hotovost, která je každý den shromaždována v trezoru nadace. Proto apeluji na všechny slušné lidi, pomozte nám tuto ztrátu alespoň zmírnit.

Po dohodě s nadací, je možné sbírku Dítě podpořit buďto na našem zřízeném učtu nebo přímo na účet nadace s uvedením zprávy Dítě 2009.

Další informace http://www.vdv.cz/aktuality/.“ informoval Jirka Volf.

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové
Sídlo: Senovážné nám. 2, Praha 1
Poštovní adresa: P. O. Box 240, 111 21 Praha 1
ČSOB CZK (běžný účet): 478437033/0300

SBÍRKA DÍTĚ 2009 – učet teamu Jiřího Volfa
Č.ú. 373118503/0300 CZK
IBAN CZ83 0300 0000 0003 7311 8503 (zahraniční platby)
Variabilní symbol: vaše tel. číslo (pro vylosování výherců místa spolujezdce při testu)
Zpráva pro příjemce uveďte: „DÍTĚ“ – popř. Příjmení, Jméno, adresu atd.

„Celkově jsem velmi rád, že jsem se mohl setkat s konkrétními příjemci našich i vašich darů a jejich rodinami. Informace, že naše Sbírka Dítě 2008 dětem a příjemcům umožní vnímat zvuk, které my považujeme za naprosto normální nemůže nikoho nechat chladným. Jak jsem již zmiňoval příjemci mohou tím navštěvovat normální školu. Věřím, že se nám podaří letos pomoci dvěma dívkám, které mají již velmi staré kochleární implantáty a v nejbližších dnech by mohly absolvovat náročnou operaci.

Pro informaci v České Republice bylo za 15let odoperováno cca 500 kochleárních implantátů, které postupem času pochopitelně stárnou. Informace rodičů těchto dětí o finanční náročnosti operace okolo 750.000,- CZK mě šokovala. 70% nákladů hradí pojišťovna, proto věříme, že zbývající část se nám podaří společně s nadací nashromáždit i letos.

Proto prosím věnujte peníze buďto na uvedené účty. Současně jsme na finálě Look Bela 2009 a Pražském rally sprintu umístily kasičku, kde mohli zájemci věnovat hotovost přímo. Za čtvrteční Look Bela se nashromáždila slušná suma. Věřím, že to tak bude pokračovat. Přeji krásného Mikuláše !“ přeje Jiří Volf.

VOLF MEDIA SERVICE, Foto : VDV
www.volfjirka.cz  


 
 
Fotogalerie:   Rally Show v Uherském Brodě nafotili Pavel a Tonda Malí

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose