www.car.cz
 

SUBARU Rally aréna ve ve Velké Chuchli = velké lákadlo
     27.11.2011 21:38 - tisková zpráva


SUBARU Rally aréna nabídne show, zábavu i adrenalin na jednom místě

Jedním z klíčových míst XVII. TipCars Pražského Rallysprintu bude SUBARU Rally aréna, ve kterou se dočasně promění dostihové a klusácké závodiště ve Velké Chuchli. Diváci zde budou moci sledovat dění na dvou okruhových rychlostních zkouškách a dvou klasických rychlostních zkouškách. Trať SUBARU Rally arény tvoří partie na asfaltu, betonovém povrchu, ale i na divácky atraktivní šotolině.

Připomáme naši soutěž o vstupenky na tuto akci, kterou najdete  ZDE

Nebudou chybět rychlé pasáže, kde budou vozy dosahovat velmi vysokých rychlostí, ani pomalé a divácky atraktivní vracáky, kde budou závodníci projíždět rozevlátými smyky. Na trati SUBARU Rally arény je vytvořený skok a několik míst bude pěkně auta nakopávat. To vše bude možné sledovat z pohodlí vyvýšené tribuny pro tři tisíce diváků, ale také z blízkosti tratě rychlostní zkoušky. V tomto roce poprvé bude divákům umožněn přístup na plochu závodiště, kde budou vytvořené divácké prostory s bezpečnými přechody rychlostní zkoušky.

SUBARU Rally aréna je plně vybavena sociálním zázemím, ale také restaurací a stánky s občerstvením, stejně jako s upomínkovými předměty, které si budou moci návštěvníci zakoupit. Servisní areál XVII. TipCars Pražského Rallysprintu se nachází přímo za plotem SUBARU Rally arény, a tak budou mít návštěvníci všechno pěkně pohromadě. Parkování pro diváky bude zajištěno na dočasně uzavřené komunikaci Radotínská, která kopíruje rychlíkovou trať z Prahy do Berouna, a další odstavná parkoviště budou připravena na druhé straně strakonické silnice u Vltavy, odkud se diváci dostanou do arény podchodem.

Přilehlá železnice a hustý jízdní řád příměstských vlaků, které jezdí ze Smíchovského nádraží zhruba ve dvacetiminutových intervalech, nabízí další možnost, jak se do SUBARU Rally arény dostat. Z vlakové zastávky Velká Chuchle je to do SUBARU arény doslova jen pár desítek metrů. Pokud pojedete na závodiště ve Velké Chuchli automobilem, plánujte si prosím příjezd s větším časovým předstihem, protože se dá předpokládat, že v okolí závodiště bude panovat hodně silný provoz a některé křižovatky se mohou ucpávat. Při parkování dbejte pokynů pořadatelů, kteří vám ukáží prostor a způsob parkování. Do SUBARU Rally arény bude umožněn vstup hlavní bránou závodiště, kde bude v turniketech možnost si zakoupit vstupenky.

Další informace o XVII. TipCars Pražském Rallysprintu se dozvíte na webové adrese www.prazskyrallysprint.cz


 
 
Fotogalerie:   Finále sezóny v Sosnové - Setkání mistrů 2011, foto Jan Šnábl

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose