www.car.cz
 

Pavel Valoušek v Praze pojede s Focusem WRC a s tenistou Berdychem !
     2.12.2005 15:02 - tisková zpráva


Po boku Valouška pojede Tomáš Berdych

OTROKOVICE – Již zítra odstartuje na Strahově XI. ročník Pražského rallysprintu. Závodu se zúčastní také Pavel Valoušek, který se rozhodl pro poslední závod letošní sezóny posadit na horké sedadlo spolujezdce významnou osobnost.

Touto osobností, která usedne do kokpitu Fordu Focus WRC od zlínské stáje JM Engineering na sedadlo spolujezdce, je Tomáš Berdych. Tento dvacetiletý rodák z Valašského Meziříčí patří k předním reprezentantům České republiky v tenise, což potvrdil jeho zisk letošního ocenění Zlatý kanár, které se uděluje nejlepšímu českému tenistovi roku.

            Asi největšími úspěchy Tomáše Berdycha jsou vítězství v juniorském mistrovství Evropy a hlavně prvenství na posledním letošním turnaji ATP série masters v Paříži, který mladého tenistu katapultoval na 25. příčku světového žebříčku.

 

            A co přimělo moravský tým posadit na pravé sedadlo netradičního spolujezdce? „Pražský rallysprint pojedu už poněkolikáté, trať je pořád stejná, takže celou soutěž můžu odjet na oči. Proto jsem se rozhodl využít příležitosti a oslovil jsem Tomáše, zda by se se mnou nechtěl v závodě svézt. Ten tuto mou výzvu přijal, takže zítra se na start postavíme společně,“ prozradil Pavel Valoušek.

            Dnes těsně před polednem proběhl test Fordu Focus WRC v Bělé pod Bezdězem, kterého se však Tomáš Berdych nemohl zúčastnit. „Testy proběhly bez nejmenších problémů, jsme spokojeni. Bohužel, Tomáš musel ještě dopoledne hrát, takže se sejdeme v Praze až po obědě a poprvé v závodním autě ho svezu až večer,“ řekl Pavel Valoušek.

 

            Pražský rallysprint, který tradičně zakončuje českou soutěžáckou sezónu, ukončí i letošní účinkování Pavla Valouška. „Pražský rallysprint je jedna velká show a tak doufám, že naše fanoušky nezklameme,“ dodal závěrem otrokovický pilot.

 

 

www.pavel-valousek.com


 
 
Fotogalerie:   Praha 2004 od Luboše Novosáda ( Emil řádí)

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose