www.car.cz
 

Praha 2005 a Jani Paasonen - pohledem Jardy Honzíka seniora
     5.12.2005 09:20 - Pavel Jelínek


Tým Commerzracing nasazoval v letošní Praze prestižního jezdce - světově ostříleného a továrního jezdce  týmu Škoda Motorsport Janiho  Paasonena s  lancerem, pronajatým z týmu  Václava Arazima. Jani dlouho vedl, i když nakonec  kvůli  níže popsanému důvodu klesl  na třetí  příčku v nabité kategorii   produkčních vozů.
 
Více již Jarda Honzík: "Kluci jeli moc hezky a autíčko taky. Spolupráce s Vaškem Arazimem a jeho mechaniky byla skvělá! Škoda smůly v 5.RZ, kdy Jani dojel Tučka a ten je hloupě, třičtvrtě kola držel, pak už Jani riskoval předjetí a hodiny na mokru znamenaly propad z prvního místa na třetí! 
 
Poslední kratičkou RZ jeli kluci už jenom pro diváky.
 
Jinak závod enek byla absolutní paráda! Bezchybná jízda Jirky Navrátila, výkon Pepika Semeráda a Janiho, to bylo super! Boje doslova o setinky sekund! Pražský rallysprint, to je prostě závod na závěr roku, jaký má být!"

 
 
Fotogalerie:   Pražský rallysprint 2005 - foto Roman Olejníček

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose